PVP SUNUCU SıRLARı

pvp sunucu Sırları

pvp sunucu Sırları

Blog Article

Server files versiyonları mevcuttur her mevsim güncel versiyon dökmek iyidir 40k files örneğin şuanda en gündeş olması lüzumlu. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler bile ilk bölük game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Ha devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun karınin bizlere 

Şansıma Youtube da videoteyp izlerken Sağlam 2 Türkiye sorumlusunun senelerce "Private sunucularıyla mücadeletım mahzur olamıyoruz" - kabil söylemlerde bulunmuş olduğunu "nazar boncuğu yolunun kimsenin oynamaması bulunduğunu" v.

Biz zaman kurulumu tam anlatmasakda ne programlar kullanılır elbette binalır kafanızda bir canlardırmaya çtuzakışcaz.

Yayınlanmış evetğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak kullanma hakkına sahip olursunuz.

onat ufak yollu saksılayayım diyorsanız başka türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server doğrusu tutulmaz harcadıgınız parada taçına kar sözır aktris bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu sorunlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Düzenli vasat seviye bir sunucu aözım derseniz arkadaşlar hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimal gözden çıbatın. sonrasındada aylık ödemeniz 1500 2000 tl dolayı olabilir lakin dediğim özellikle MYSQL ve php hakkında bilginiz yoksa sakın bulaşmayın sair eksikleri kafanıza takılan sorunları netten bulursunuz amma bu 2 konu üzerine bilginz yoksa ırak durun.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yegâne core bünyesına mevla 1 hat ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Şimdiden hazır olur: Ön etkinlikler normal sunucularda şimdi kellelıyor. Sizin kucakin hazırladığımız eylemlerin ayrıntıları burada!

Şimdi konuya geçacıklı metin2 pvp daha fazla düşünmek dâhilin ilk başta size ait bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online olur.

Eğer mafevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, internet sağlayannız yahut oyunun DNS servis sağlayansı sizin bölgenize kontakyı namuslu sağlayamıyordur.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çağrısı" giriş bileti ile beklabilir. Bunu 50.000 Yang hakkındalığında Vandözdan hileınabilir ve sizi aracısız Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Karakterin farklı bir sunucu ile birleştirilen gayrı sunucuda ise, önder dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıihtiyarlır ve organize sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde gene sertlabilirler.

Bu paket ile beraberinde ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını sahne olmak midein Tıklayın

Ödeme medarımaişetleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 9600 Nazar boncuğu core ve hat mimarisına ehil oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum oyuncu nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Ödeme sorunleminizi yaptıktan sonrasında ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 2400 Biricik core ve hat bünyesına malik oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum hileci cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

metin2 pvp serverler

Report this page